Natječaj za rad u TIC-evima 2024.

Grohote, 18.4.2024.

Turistička zajednica Općine Šolta raspisuje
NATJEČAJ

Za rad u Turističko - informativnim centrima za sezonu 2024.

TIC Stomorska: 1 djelatnik
TIC Nečujam: 1 djelatnik
TIC Rogač: 2 djelatnika
TIC Maslinica: 1 djelatnik

Ukupan broj djelatnika: 5
Razdoblje rada: na određeno sezonski ili studentski ugovor
Naziv radnog mjesta u TIC: turistički informator/-ica

Kratak opis radnog mjesta:

  • prijava i odjava gostiju u eVisitoru
  • izdavanje korisničkih podataka za eVisitor
  • informiranje gostiju o ponudi otoka
  • dijeljenje promotivnih materijala
  • sakupljanje informacija i izvještavanje ureda TZ
  • asistencija u organizaciji manifestacija
  • ostali poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti:

  • aktivan govor jednog stranog jezika
  • poznavanje rada na računalu (MS Office i internet)
  • odlično poznavanje turističke i gastronomske ponude otoka Šolte
  • komunikacijske sposobnosti i fleksibilnost u radu
  • poželjno prethodno iskustvo na sličnim poslovima u turizmu
  • razina obrazovanja: SSS

MOLIMO ZAINTERESIRANE KANDIDATE DA MOLBU I ŽIVOTOPIS DOSTAVE ISKLJUČIVO MAILOM NA ADRESU info@visitsolta.com NAJKASNIJE DO PETKA 03.05.2023. u 23:59h.

Samo izabrani kandidati biti će pozvani na razgovor. Na razgovor je potrebno donijeti dokaze o zadovoljavanju minimalnih uvjeta za rad. Turistička zajednica Općine Šolta zadržava pravo u svako vrijeme poništiti ovaj natječaj, odnosno pravo ne izabrati niti jednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez odgovornosti prema kandidatima.